Deprem Yardımlaşma Seferberliği

08.02.2023

Ticaret Bakanlığımızın başlattığı “Deprem Yardımlaşma Seferberliği’ne” Başdaş Market olarak tüm gücümüzle katılıyor ve destek veriyoruz. Başdaş Online Marketimizden oluşturacağınız temel ihtiyaç malzeme siparişlerinizi, sizin adınıza bölge AFAD koordinasyon merkezlerine herhangi bir ticari amaç olmaksızın ücretsiz olarak ulaştıracağız. Yapmış olduğunuz dayanışmanıza ek olarak Başdaş Market olarak 500 TL ve üstü siparişinizin 50 TL sine biz de destek olacağız.

Bağış siparişleriniz için Başdaş Online web sitemiz ve mobil uygulamamızdan aşağıdaki adımları takip ederek bu seferberliğe destek olabilisiniz;

  • basdasonline'na üye ol,
  • Faturanızın kesileceği adres ve faturanızı ulaştıracağımız mail adresini kaydet,
  • Deprem Yardımlaşma Ürünlerinin olduğu kategoriden 500 TL ve üstü siparişini oluştur, sepete gidin,
  • İndirimden yararlanmak için Fırsatlarım/ Fırsat Seçin alanından (Deprem Yardımlaşma Seferberliği-50 TL Bizden)'i seçin 
  • Adres ve Teslimat adımına ilerleyip adresinizi belirleyin ve Adres tarifi alanına "AFAD" yazınız,
  • En yakın teslimat saatini seçip Ödeme alanına geçiniz,
  • Ödeme yöntemi olarak sadece "Online Ödeme" seçeneği seçilerek verilmeli ve sipariş notuna "AFAD" yazılmalıdır.

Bağış siparişleriniz Başdaş Online Market tarafından özenle hazırlanarak, gün içerisinde diğer bağış siparişleri ile birlikte özel araçlarımızla AFAD'ın bölge koordinasyon merkezi noktalarına teslim edilecektir.

Bu nedenle yardım desteğinin aksamaması için ürün stoklarının tükenmesi durumunda aynı tutarda muadil ürünler gönderilebilir.

Vereceğiniz sipariş seçtiğiniz teslimat adresine değil, AFAD aracılığı ile doğrudan deprem bölgelerine teslim edilecek ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacaktır. Bu nedenle diğer ödeme yöntemleriyle verilen siparişler yerine ulaşmıyacaktır.

Siparişe ait fatura bilgisi bir hafta içerisinde kayıtlı e-mail adresinize ulaştırılacaktır.

Sipariş için; linke tıklayınız. www.basdasonline.com/promotion/deprem-yardimlasma-seferberligi/DİĞER HABERLER